Objawy, które mogą wskazywać na obecność pasożytów i patogenów w Twoim organizmie to:
- Częste przeziębienia, bóle gardła i zatkany nos
- Alergie (wysypki, łzawiące oczy i katar)
- Chroniczne zmęczenie – szybko się męczysz bez względu na to, co robisz
- Częste bóle głowy, zaparcia i biegunki
- Bóle mięśni i stawów
- Ciemne kręgi oraz worki pod oczami
- Nerwowość oraz zaburzenia snu i apetytu
- Jeśli doświadczasz 2 tego typu objawów na raz, jest to znak, że w Twoim organizmie żerują pasożyty.
Nie siedź z założonymi rękami!
Zrób coś!
Zacznij już dzisiaj odtruwać i oczyszczać Twój organizm.
Nie pozwól aby bakterie, wirusy i inne patogeny zawładnęły Twoim ciałem.
To Ty sam decydujesz o jakości Twojego życia.